Galeria Sklep
Pracownia Projektowa
Szkoła Projektowania
PLEN

Publikacje

WERANDA

WERANDA

Luty 2024

W wydaniu 02 2024 magazynu WERANDA nasza realizacji wnętrza luksusowego została zaprezentowana aż na 15 stronach! Jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów, a gdy jest ich dziesiątki? Zapraszamy do naszego świata wnętrz o wysokim standardzie.

DesignAlive

DesignAlive

Listopad 2023

W wydaniu 11 2023 magazyn DesignAlive zaprezentował kilka słów o pracowniach należących do SAW - Stoważyszenia Architektów Wnętrz. IDEALNIE Pracownia Projektowa należy do stoważyszenia od 2019r.

Elle Deco

Elle Deco

Styczeń 2022

Zycie byłoby nudne, gdyby wszyscy architektci wnętrz byli "czarnymi minimalistami". Ja jestem kolorowym ptakiem! Robię odważny krok naprzód przedstawiając projekty na styku dwóch stylów: Soft Glamour i Klasycznej paryskiej kamienicy.

Murator

Murator

Luty 2019

Nowe ściany w mgnieniu oka”, przedstawiam artykuł mojego autorstwa napisany do znanego pisma specjalistycznego  jakim jest MURATOR. Mam nadzieje, że jasno i zrozumiale wytłumaczyłam właściwości jakie niosą za sobą panele korkowe, oraz zaprezentowałam możliwości ich zastosowania we wnętrzach.

Prestiż

Prestiż

Lipiec 2018

Eklektyzm do mieszkania”. Prestiż magazyn trójmiejski, od lat na łamach swojej rozkładówki publikuje najpiękniejsze przedmioty i wydarzenia mające miejsce w Trójmieście. Tym razem zauważony i uhonorowany został nasz projekt mieszkania w Gdyni, na Patio Róży.

Prestiż

Prestiż

Mieszkaj i urządzaj, 2018

Nowoczesność w marmurowej polewie”. Prestiż magazyn trójmiejski, raz lub dwa razy do roku publikuje wydanie specjalne magazynu, które skupia się na wnętrzach i architekturze Trójmiejskiej. Tym razem zauważony i uhonorowany został nasz projekt domu w Baninie k. Gdańska.

WOOD & DESIGN

WOOD & DESIGN

Wrzesień 2018

Bohater we wnętrzu może być tylko jeden”, to kolejny artykuł specjalistyczny, tym razem napisany przeze mnie do magazynu o drewnie w formie wywiadu. Wood & Design specjalizuje się w regularnym wysławianiu drewna na salonach wnętrzarskich poprzez wydawanie miesięcznika z wiedzą techniczną. Cieszę się, że jako architekt wnętrz mogłam dołożyć swoją opinie i wiedzę do tego wydania.

Mademoiselle

Mademoiselle

Październik 2017

Mademoiselle, jako znany Trójmiejski miesięcznik o tematyce kobiecej zechciał przestawić naszą pracownie Trójmiejskiej płci pięknej. Kilka słów o nas, okraszone kreatywnym zdjęciem właścicielki.

Mademoiselle

Mademoiselle

Listopad 2017

Mademoiselle, jako znany Trójmiejski miesięcznik o tematyce kobiecej zechciał przestawić naszą pracownie Trójmiejskiej płci pięknej. Kilka słów o nas okraszone idealnym zdjęciem z realizacji Domu w Baninie.