Galeria Sklep
Pracownia Projektowa
Szkoła Projektowania

Publikacje

Prestiż

Prestiż

Lipiec 2018

Eklektyzm do mieszkania”. Prestiż magazyn trójmiejski, od lat na łamach swojej rozkładówki publikuje najpiękniejsze przedmioty i wydarzenia mające miejsce w Trójmieście. Tym razem zauważony i uhonorowany został nasz projekt mieszkania w Gdyni, na Patio Róży.

Prestiż

Prestiż

Mieszkaj i urządzaj, 2018

Nowoczesność w marmurowej polewie”. Prestiż magazyn trójmiejski, raz lub dwa razy do roku publikuje wydanie specjalne magazynu, które skupia się na wnętrzach i architekturze Trójmiejskiej. Tym razem zauważony i uhonorowany został nasz projekt domu w Baninie k. Gdańska.

WOOD & DESIGN

WOOD & DESIGN

Wrzesień 2018

Bohater we wnętrzu może być tylko jeden”, to kolejny artykuł specjalistyczny, tym razem napisany przeze mnie do magazynu o drewnie w formie wywiadu. Wood & Design specjalizuje się w regularnym wysławianiu drewna na salonach wnętrzarskich poprzez wydawanie miesięcznika z wiedzą techniczną. Cieszę się, że jako architekt wnętrz mogłam dołożyć swoją opinie i wiedzę do tego wydania.

Murator

Murator

Luty 2019

Nowe ściany w mgnieniu oka”, przedstawiam artykuł mojego autorstwa napisany do znanego pisma specjalistycznego  jakim jest MURATOR. Mam nadzieje, że jasno i zrozumiale wytłumaczyłam właściwości jakie niosą za sobą panele korkowe, oraz zaprezentowałam możliwości ich zastosowania we wnętrzach.

Mademoiselle

Mademoiselle

Październik 2017

Mademoiselle, jako znany Trójmiejski miesięcznik o tematyce kobiecej zechciał przestawić naszą pracownie Trójmiejskiej płci pięknej. Kilka słów o nas, okraszone kreatywnym zdjęciem właścicielki.

Mademoiselle

Mademoiselle

Listopad 2017

Mademoiselle, jako znany Trójmiejski miesięcznik o tematyce kobiecej zechciał przestawić naszą pracownie Trójmiejskiej płci pięknej. Kilka słów o nas okraszone idealnym zdjęciem z realizacji Domu w Baninie.