Pracownia

Detale Tworzą Luksus

Projektuję w różnych stylach – od nowoczesności, poprzez wnętrza klasyczne i loftowe, aż do ukochanego, połyskującego glamour’u.

 

Ale to po odmiany tego ostatniego przyjeżdżają do mnie klienci z całej Polski, a nawet Europy. Architektura wnętrz to realizowanie mojej pasji, którą z przyjemnością dzielę się z inwestorami.  Każdy projekt jest  dopięty na ostatni guzik. Już podczas etapu koncepcji dbamy też o portfel naszego klienta, bez względu na budżet jaki nam powierzy. Wszystko co zaprojektujemy jest realne do wykonania i dostępne do zakupienia przez inwestora.  Bez IDEALNEGO wykonania nawet najlepszy projekt pozostanie tylko kartką papieru, dlatego wielką uwagę poświęcam nadzorom autorskim na budowie. Często pełnię rolę projektowego Anioła Stróża w świecie architektury wnętrz.

idealnie.

8 lat
doświadczenia

+10 000 rysunków
pdf

76 zadowolonych
klientów

Podwójne wykształcenie projektowe

Kreatywny zespół

Corocznie jesteśmy nagradzani w konkursach wnętrzarskich i plebiscytach konsumentów.

 

Dagmara Iwańska i jej kreatywny zespół uwielbiają zabawę formą, barwą oraz szlachetnymi materiałami. Kochamy się w „prawdzie”- w drewnie, kamieniu, betonie i cegle, ale nie widzimy świata bez  ekskluzywnych dodatków. Naszym celem jest zaprezentowanie Państwa własnych, wyjątkowych wartości i gustu poprzez projekt. 

 

Charakterystyczne połączenie nowoczesności wraz z pięknymi elementami ponadczasowego wzornictwa stało się DNA pracowni i jej wyróżnikiem na polskiej mapie projektowej.

Trójmiasto
Warszawa
Londyn
Kopenhaga

Działamy w całej europie

Zespół IDEALNIE Pracowni Projektowej podejmuje się przedsięwzięć na terenie całej Europy. Oprócz rodzimego Trójmiasta, regularnie projektujemy w Warszawie i Londynie. W te miejsca właścicielka podróżuje przynajmniej raz w miesiącu.

 

Wspólnym mianownikiem projektów, bez względu na ich lokalizację jest oryginalne wzornictwo, wysokiej klasy materiały oraz wyjątkowa atmosfera współpracy podczas projektowania przestrzeni publicznych i domowych.

Lokalizacja

Klient oszczędza z nami czas. Nasza pracownia znajduje się w Showroom’ie Deska Design, sąsiadujemy z Imex Top 32 (kafle i armatura), a także Leroy Merlin. Podczas jednego spotkania jestem w stanie pokazać nie tylko wizualizacje, ale i realne materiały, które zawarłam w projekcie.

 

Mogę udostępnić klientom Showroom (podłogi, drzwi, meble) o niestandardowej porze dnia lub w weekend. Często w ten sposób obsługujemy zapracowanych lub przyjezdnych inwestorów.

 

 

Znajdujemy się w showroomie: