Share

Dom k. Kartuz, 210m2, Miechucino

Dom k. Kartuz, 210m2, Miechucino

„Potrzebujemy kogoś młodego i przebojowego, właśnie takiej osoby jak Pani!” – Tak rozpoczęła się moja znajomość z przesympatyczną para po 50 roku życia, których dzieci już wyfrunęły z domu, a oni postanowili całkowicie odmienić swoje zakurzone domostwo.

Chcieli stworzyć stworzyć coś kosmicznego, w stylu nowoczesnym; a nawet posunąć się o KROK DALEJ! Przy pierwszej rozmowie zauważyli, że ja potrafię naginać przestrzeń i jestem w stanie zaproponować im coś, o czym nawet by nie marzyli.
„Ultra-nowoczesność” nad jeziorem w Miechucinie k. Kartuz? Nie ma problemu!

Życie domowników toczy się między pracą, a spotkaniami ze znajomymi i domowymi imprezami – stąd charakter tej posiadłości. Klienci od początku nastawieni byli mocno na życie nocne, choć i podczas słonecznego dnia czują się świetnie w połyskliwej przestrzeni. Zgodziliśmy się w jednym – jak już inwestować, to z rozmachem!

Wanna z hydromasażem, trzy łazienki, sauna, kuchnia w formie ogromnej wyspy, czy dekoracyjne ściany lustrzane? To wszystko w 105% zostało zrealizowane zgodnie z projektem IDEALNIE! (z czego jestem ogromnie dumna)

Dom jest pełny różnych typów oświetlenia, które generuje atmosferę na każdą okazje. Kontrasty oraz blichtr i błysk to nieodzowne elementy tej realizacji.