Share

Biuro rachunkowe 42 m2, Gdańsk

Biuro rachunkowe 42 m2, Gdańsk

REALIZACJA

WIZUALIZACJA

Biuro Rachunkowe na Wesołej od razu zapowiadało się jako piękne miejsce. Znajduje się w kamienicy o świetnej lokalizacji, w centrum Gdańska. Przy rozpoczęciu projektowania od razu dostałam niezłomne wytyczne – dwie duże komody z ciemnego drewna w starszym stylu muszą zostać na miejscu.

Postarałam się aby połączyć je z nowoczesnym i lżejszym stylem. Tak też brązy występują w posadzkach, łącząc się od spodu i spajając z drewnianymi komodami. Reszta wyposażenia jest już w kolorach bieli, szarości i popielu z czarnymi akcentami w formie dodatków.

W biurze rachunkowym powstał przestronny pokój konferencyjny – do spotkań z klientami.

Udało się w nim wygospodarować kącik dla dzieci ze ścianą pokrytą farbą tablicową, oraz aneks kuchenny. Nowoczesna forma zabudowy komody, i cała lewa ściana została oblana białą farbą tablicową, na której właścicielka będzie mogła prezentować pomysły klientom.

Nad stołem konferencyjnym wisi piękna lampa Wave, firmy LABRA, o długości 130 cm – jest ona główną dekoracją wnętrza. W pokojach biura zostały zastosowane dwie fototapety nawiązujące do motywów Wall Street, oraz solidnych kolumn greckich – świadczących o stabilnych filarach firmy.